STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.
Cytat dnia

"Wieża rozjarzona błyskawicami. Katastrofa. Nieszczęście. Jest coraz bliżej..." - Sybilla Trelawney

Konkurs!
HPNews.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie fan-fiction. Pokaż swój talent! Napisz opowiadanie!
HPNews.pl » Inne » J.K. Rowling » Potrójne wszystkiego najlepszego!
OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

Potrójne wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj 31 lipca, bardzo ważny dzień dla wielu potteromaniaków. Swoje 42 urodziny obchodzi bowiem Joanne Kathleen Rowling - autorka wszystkich siedmiu książek o przygodach Harry'ego Pottera.

31 lipca to także data... urodzin tytułowego bohatera, Harry'ego Pottera! Obchodzi on dziś swoje 27 urodziny.

Trzecim solenizantem jest Richard Griffiths, aktor znany nam lepiej jako wuj Vernon, który dziś skończył równo 60 lat.

Wszystkim solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego!

Autor: Syriusz | 2007-07-31 08:41:44


Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: baku_k dnia 31-07-2007 o godz. 09:52:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
wow niesamowite taki jubileusz ale mam pytanie dlaczego Harry Potter obchodzi dziś 27 urodziny? może chodzi o rok jego stworzenia przez Rowling czy jest związane z HP7?dzieki za odpowiedz :)


  • Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
    Autor: Syriusz 31-07-2007 o godz. 10:01:15

    Harry Potter urodził się 31 lipca 1980 roku. Tak wynika z książek (głównie z drugiego tomu).
  • Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
    Autor: baku_k 31-07-2007 o godz. 10:41:45

    Dzieki Syriusz!!!
  • Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
    Autor: julias10 23-04-2008 o godz. 17:00:47

    No Syriusz ma racje. Skoro Harry w 1991 miał 11 lat do tego dodac 16 lat (do 2007r.) równa sie 27lat.

Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: donia (dodogoc@interia.pl) dnia 31-07-2007 o godz. 10:25:34
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No, pamiętałam oczywiście ^^ Heh, nie wiem, czy Harry przeżył, czy nie, i nie chce wiedzieć, ale i tak życzę mu wszystkiego naj :P A dla Jo sto lat i napisania więcej takich wspaniałych książek jak HP :D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Kamila-Kola dnia 31-07-2007 o godz. 10:28:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harry-potter-kama.blog.onet.pl
O mój boże!!!!!!Harry Potter jest już taki stary?!Nie mogę w to uwierzyć!!!!No ale życzę tym solenizantom wszystkiego najlepszego!!!!!!



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Smoczyca dnia 31-07-2007 o godz. 11:11:03
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Sto lat dla wszystkich jubilatów, a szczególnie dla Harry'ego!



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Ghost dnia 31-07-2007 o godz. 11:42:28
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Griffiths to jednak świetny aktor. Najlepszego całej trójce!



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Rita dnia 31-07-2007 o godz. 11:45:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkim życzę sto lat życia! Pan Richard kojarzy mi sie bardziej z wujem Vernonem, niż z nim. Ale efekt filmu i książki. Życzę mu innych, dobrych ról. JKR... Życzę jej napisania wielu innych cudownych książek. Harry Potter, życzę mu sto lat!



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: 04beata dnia 31-07-2007 o godz. 11:49:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkim wszystkiego najlepszego!!! Dużo zdowia szczęścia i sełnienia marzeń!



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: ginny_00 dnia 31-07-2007 o godz. 12:00:01
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkiego najlepszego ;D:*



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Julia1514 dnia 31-07-2007 o godz. 13:20:44
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ja już w nocy o tym wiedziałam. jak napisaliście o tym że Neville ma swoje urodziny, to dosłownie jak błysk z jasnego nieba. oczywiście gdzieś tam w środku pamiętałam o tym dniu... no ale ostatnio tyle sie dzieje... wczoraj nawet robiłam właśnie...jakby to powiedzieć. ustalałam troche fakty... o datach tu mowa. w końcu prawdziwy potteromaniak takie rzeczy to już powinien wiedzieć... takie tam.. kiedy huncwoci poszli do szkoły, kiedy lily i james wzieli ślub, ile mieli lat itd.... no to teraz... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO JOANNE KATHLEEN ROWLING!!! Nie dawno zdałam sobie sprawe, że kompletnie nie wyobrażam sobie życia bez HP... mam wrażenie że cały twój stworzony świat był ze mną ZAWSZE!! KOCHAM CIE Harry'emu (jeśli jeszcze żyjesz-ale o tym mam ogromną nadzieje dowiem się w 2008)WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I ABYŚ W KOŃCU PRZESTAŁ BYĆ SAMOTNY, A ZACZĄŁ BYĆ SZCZĘŚLIWY! A Richardowi bardzo dziękuje za adegranie tej-co tu ukrywać- wrednej postaci i że nie zrobiłeś mi zawodu... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I ABY W ŻYCIU SPOTKAŁO CIĘ DUUUŻO DOBRYCH RZECZY, A JAK NAJMNIEJ ZŁYCH! wszystkiego najlepszego!! *********** POTRÓJNE BUZIKI!!! ***********



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Julia1514 dnia 31-07-2007 o godz. 13:25:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
A WŁAŚNIE!!! CZY WIADOMO KIEDY URODZINY OBCHODZI SYRIUISZ (ŁAPA)!??!?! BO NIGDZIE NIE ZNALAZŁAM :(


  • Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
    Autor: Adziorra 31-07-2007 o godz. 17:43:55

    Chyba nie wiadomo, bo w książce nie było o tym wzmianki.
  • Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
    Autor: Adziorra 31-07-2007 o godz. 17:44:26

    Chyba nie wiadomo, bo w książce nie było o tym wzmianki.

Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: dorotka dnia 31-07-2007 o godz. 13:27:54
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hehe super sie składa bo mój brat dzisiaj kończy 17 urodzinki :PP i dla tych wsztystkiech dzisiaj wszytskiego najlepszego :P:*:)



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Jago dnia 31-07-2007 o godz. 14:04:23
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkim solenizantom życzę wszystkiego najnajnajlepszego:D:*



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Magdalena (brzudal88@poczta.fm) dnia 31-07-2007 o godz. 14:06:21
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.interia.pl
Wielkie sto lat życzę nie tylko tobie Harry z okazji urodzi ale także naszej uroczej autorce o tematyce HP i za równo Richardowi Griffiths. Wszystkiego najlepszego Jeszcze raz Harry wszystkiego najlepszego z okazji 27 urodzin.



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: James dnia 31-07-2007 o godz. 14:07:05
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wsztstkiego najlepszego dla harrego ,a także dla Jo i wuja Verona 27 lat dużo ;)



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: matik dnia 31-07-2007 o godz. 15:17:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ja też sobie nie zdawałem z tego sprawy, że 27 lat ma już Harry... ale wszystkiego najleszpego dla całej trójki!!!! :)



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: izulinka (ciukinia@wp.pl) dnia 31-07-2007 o godz. 15:31:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://izabela.blog.onet.pl
Szczególne wszystkiego naj naj naj naj naj dla naszej ukochanej autorki! Dla JK Rowling :*********** bez niej nie mielibyśmy tego wszystkiego! No i dziś urodziny Harrego! A zatem wszystkiego naj :*



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Marietta dnia 31-07-2007 o godz. 16:02:07
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jo wszystkiego najlepszego;P Żebyś napisała nam jeszcze więcej takich wspaniałych książek jak HP!!xD A co mogę życzyć Harremu?? Chyba tego żeby przeżył 7 tom;P A Richard'owi? Hmm Żeby zagrał w wieeeeelu filmach;] I wszystkiego naj, naj, naj!!xP



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Aniaaa dnia 31-07-2007 o godz. 16:17:23
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jeszcze wszystko młode. xD Najserdeczniejsze życzenia dla pani Rowling, Harry'ego i pana Richarda. Niech nam żyją jeszcze długo. xD Najlepszego.



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: kamcia (kamcia_s91@buziaczek.pl) dnia 31-07-2007 o godz. 16:54:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
co za ciekawy zbieg okolicznosci... Harry i JKR obchodza urodziny tego samgeo dnia ;) w kazdym razie za kazde z nich trzymam kciuki ;p za Harrego zeby przezyl i byl z Ginny ;p a za JKR zeby stworzyla jeszcze przynajmniej drugie tyle wspanialych postaci w nastepnych ksiazkach ;) wszystkiego najlepszego rowniez dla Richarda ;p pozdrowionka ;)


  • Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
    Autor: Adziorra 31-07-2007 o godz. 17:57:19

    To nie jest zbieg okoliczności. Moim zdaniem Rowling specjalnie napisała, że urodziny Harrego są w tym samym dniu co jej, a szkoda, bo przez to Harry nie mógł wcześniej zdawać egzaminu na teleportację.
  • Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
    Autor: Syriusz 31-07-2007 o godz. 20:43:51

    Rowling mówiła o tym w którymś z wywiadów. Jako dziecko bardzo żałowała, że nikt sławny nie ma urodzin tego samego dnia co ona. Więc dała Harry'emu urodziny tego samego dnia i chciała, by kiedyś stał się sławny. I, jak widać, jej marzenie się spełniło xD
  • Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
    Autor: Marietta 31-07-2007 o godz. 21:34:16

    O nie wiedziałam o tym;P Hehe Ale jej marzenie się spełniło i to jeszcze jak!! Harry jest najsławniejszym czarodziejem w histori!!xD

Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Adziorra (adziorra@interia.pl) dnia 31-07-2007 o godz. 17:49:47
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://adziorra.xx.pl
27 lat! Staruch z tego Harrego. Wszystkiego najlepszego dla Jo!



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: nimfa_dora dnia 31-07-2007 o godz. 21:43:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Hmm 31 lipca to data, którą zapamiętam chyba na całe życie. Z utęsknieniem czekałam na ten dzień, żeby chociaż napisać komentarz :) Dla nas-potteromaniaków jest to jedna z najważniejszych dat, więc STO LAT dla pani Rowling, Harry`ego i oczywiście pana Griffithsa!!!!!!



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: potteromaniaczka dnia 31-07-2007 o godz. 22:16:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Nie chcę się powtarzać ale mimo to... Całej trójce wszystkiego najlepszego!



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: AnneBlack dnia 31-07-2007 o godz. 23:00:26
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
"Niech im gwiazdka pomyślności..." Eee... wszystkiego najlepszego! xD



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Paulina415 dnia 01-08-2007 o godz. 13:43:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego.



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: jzpotter7 dnia 01-08-2007 o godz. 17:09:23
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkiego najlepszego życę wszystkim solenizantom.



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Marta_Evans dnia 05-08-2007 o godz. 21:03:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Oj, o Rowling i Harrym wiedziałam, ale zapomniałam, że jeszcze pan Richard ma urodziny! No więc (spóźnione...) wszystkiego najlepszego dla nich (no mam nadzieję, że Harry żyje... :P).



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: pomy-luna dnia 09-08-2007 o godz. 12:16:18
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wszystkiego naj naj najlepszego wszystkim solenizantom.



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Nadia dnia 15-08-2007 o godz. 10:39:21
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jupi! No to mamy święto! A więc spóźnione wszystkiego najlepszego z mojej strony, bon anniversaise :)



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Hermiona3201 dnia 17-08-2007 o godz. 23:52:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
Szkoda, że nie wiedziałam, iż ten dzień jest aż tak ważny, ale zaraz złożę wszystkim życzenia!!! Lepiej póżno niż wcale, prawda?



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Hermiona3201 dnia 17-08-2007 o godz. 23:53:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
Droga Jo, w dniu twojego święta życzę Ci jeszcze wielu tak cudownych dzieł jak Harry i dużo zdrówka!!!!!!!!!



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Hermiona3201 dnia 17-08-2007 o godz. 23:55:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
Kochanemu Harry'emu życzę wszystkiego o czym marzy i oczywiście zwycięstwa nad Voldemortem!!! ;)



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: Hermiona3201 dnia 17-08-2007 o godz. 23:58:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://joasia.xihalife.com
Panie Griffiths mimo że gra pan 'czarny charakter' z okazji tej okrąglutkiej rocznicy życzę zdrówka, powodzenia w życiu osobistym i wielu dobrych ról!!! ;)) Szkoda, że nie przeczytają tych życzonek...



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: gibol1412 dnia 14-04-2008 o godz. 18:00:57
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No to ważna data:)



Re: Potrójne wszystkiego najlepszego!
Autor: julias10 (juliasabiniarz@gmail.com) dnia 23-04-2008 o godz. 17:01:58
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://www.harrypotterijegofani.blog.onet.pl
Sto lat x3!!! Nie wiedziałam że Rowling ma 31lipca urodziny


 
Zobacz także:
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
· Występ Daniela w programie Conan O'Brien


Najpopularniejszy news na ten temat::
Wywiad z J.K. Rowling

Ocena newsa
Wynik głosowania: 5
Głosów: 23


Oceń tego newsa:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

Opcje

 Drukuj tego newsa Drukuj tego newsa

Z ostatniej chwili
· Zabawny wywiad z Danem w
· Nowe figurki wchodzą na rynek
· Dołącz do redakcji!
· Sesja zdjęciowa Emmy dla "Vogue"
· Matt na konwencji Dragon*Con
Stats
Top Users
1Gosia199362480
2Aniaaa52060
3bellatrix48110
4gibol141245610
504beata44070
6Ala43410
7Marta_Evans42320
8Lina38500
9Elomi36730
10gosia4433820

zobacz ranking...

Prorok Codzienny
Zobacz archiwalne numery
Współpraca

harry potter

Harry Potter: gra MMORPG

pozyczka
czktos bez problemu dostal pozyczke w e-credit i ...

Kredyty do 20,000 zł, bez przedpłat, cała Polska, online !
Witam, zajmuję się pośrednictwem finansowym. Wspó...

Potrzebuje kredytu gotowkowego
Witam potrzebuje kredytu gotowkowego w kwocie do ...

Kategorie
· Wszystkie kategorie
· Fan Zone
· Filmy
· Gry
· HP News
· Inne
· Książki
Szukaj!


On-line
Aktualnie jest 50 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.