info-strefa.net

HPNews.pl » Artykuły » HP News » Prasa o nas


Prasa o nas

*** Serwis HPNews.pl był opisywany w prasie! ***

Serwis HP News działa od marca 2003 roku (z dziesięciomiesięczną przerwą w okresie styczeń 2004 – listopad 2004). Od tamtego czasu przez całą swoją działalność, witryna była często cytowana w mediach, głównie w Internecie. Zdarzyło się też kilkakrotnie, że napisała o nas prasa, i właśnie tej kwestii poświęcony jest ten dział.


Jak informowało nas w 2005 roku kilku odwiedzających, nasz serwis został wspomniany w gazecie Cybermycha. Niestety, nie posiadamy obecnie odpowiedniego skanu.

W styczniu 2006 roku, na kilka dni przed premierą polskiej wersji szóstego tomu „Harry Potter i Książę Półkrwi”, mieliśmy okazję pomóc redaktorce Rzeczpospolitej, pani Ani Brzezińskiej. Skontaktowaliśmy ją z odwiedzającymi HPNews.pl, którzy wysłali jej swoje teorie na temat dalszych losów Harry’ego, przedstawione później w artykule. Skan znajdziecie poniżej.

HP News w Rzeczpospolitej


W marcu 2006 roku serwis HP News opisany został krótko w Angorce – dodatku dla dzieci tygodnika Angora. Odpowiedni skan z tej gazety również znajdziecie poniżej.

HP News w Angorze


Jesienią 2006 roku nasz serwis stał się inicjatorem i jednym z organizatorów głośnej akcji, nazwanej Harry Potter dla Wszystkich. O działaniach naszych, a także współpracujących serwisów (Aurora, Departamentu Tajemnic, SFP, Hogsmeade) rozpisywały się internetowe media. Najpierw napisał o nas portal Interia.pl:

HPNews.pl w Interii


Zaledwie dwa dni później, o HPNews.pl i naszej akcji wspomniała również Wirtualna Polska. Co więcej, wiadomość ta trafiła nawet w pewnym momencie na stronę główną WP!

HPNews.pl w Wirtualnej Polsce


Podobny news pojawił się także w dość popularnym serwisie Wiadomosci24.pl:

HPNews.pl w Wiadomościach24Mamy nadzieję że do tego działu będą wkrótce dopisywane kolejne pozycje :)
Opublikowane: 2006-08-01 (9061 odsłon)

[ Wróć ] | Powrót do strony głównej

Content ©
Page created in 0.494249 Seconds