STARTUJ Z HP NEWS! | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ HARRY POTTER NEWS! | WSPÓŁPRACA Z HP NEWS | KONTAKT
Harry Potter - Newsy Harry Potter i Insygnia Śmierci Harry Potter - Artykuły Forum Harry Potter News Harry Potter News - księga gości Informacje o Harry Potter News  

Wiadomości: Książki Siódmy tom Filmy Wywiady Fan Fiction Fan Zone
HPNews.pl
   O stronie   Redakcja   K. Recenzentów   Kontakt   Prorok   Forum   Chat ()   FAQ   Prasa o nas   TOP 10   Mapa serwisu   Szukaj...
Menu
KsiążkiSiódmy tomFilmyPiąty filmGryHP NewsInneArchiwum
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaKsiążę PółkrwiInsygnia Śmierci
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon Feniksa

Książki:O książkachJ.K. RowlingA. PolkowskiMary GrandPreWydawnictwaJak powstał HP?Błędy autorkiCiekawostkiSłownik ZaklęćHP w liczbachCzarna MagiaKim jest R.A.B.?Czarna Seria
Filmy:O filmachReżyserzyProducentAktorzyUrodziny aktorówBłędy w filmach
Świat Magii:HogwartQuidditchCzarna MagiaMagiczne...?SmokiWMIGUROK
Twoje kontoE-kartkiPWRanking fanówFan FictionGaleriaPsychotestyQuizyFan MiesiącaDownloadWasze listyDowcipyLinkiWyślij newsaWyślij artykułDołącz do nas!
K. FilozoficznyK. TajemnicW. AzkabanuCzara OgniaZakon FeniksaQuidditch WC
 FORUM:Ogólna dyskusjaKsiążkiFilmyGryHarry Potter 6Harry Potter 7StronaFan FictionFan ArtInna twórczośćOff-Topic
Sponsorzy

Aktualnie brak

Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

HPNews.pl » Artykuły » HP News » HP Rewolucja II - dział specjalny


HP Rewolucja II - dział specjalny

*** Wszystko na temat akcji, która odmieniła HP News ***

Już jest i wszystko jasne – HP News zmieniło się nie do poznania! Właśnie praca nad absolutnie nową wersją serwisu była ową „tajemnicą”, której uparcie nie chcieliśmy nikomu wyjawić przez ostatnie dwa miesiące. Całą akcję nazwaliśmy HP Rewolucją II. Tutaj znajdziecie wszystko na jej temat: jak przebiegała, co uległo zmianom, jak teraz będzie funkcjonował serwis. Zapraszamy także do przeczytania skierowanego m.in. do Was komentarza Grupy HP News 3.


Co się konkretnie zmieniło? Prawie wszystko! Po pierwsze adres – od tej pory znajdujemy się w Internecie pod www.hpnews.pl. Do tej pory to Lipa był redaktorem naczelnym strony, ale od teraz HP News będzie miało trzech głównych redaktorów: Lipę, Bisicę i Syriusza. Właśnie my zajęliśmy się pracą nad nową odsłoną serwisu i stąd nasza zauważalna nieobecność w dotychczasowym HP News przez ostatnie tygodnie. Na szczęście kilku spośród nowych redaktorów – szczególnie Urban – spisywało się znakomicie i bardzo nam pomogli, zajmując się dodawaniem newsów, dzięki czemu mogliśmy się skupić na przygotowywaniu HP Rewolucji.

Od razu zapewniamy, że w HP News nadal pracują i będą pracować ci sami redaktorzy co dotychczas, na podobnych zasadach jak do tej pory. Będziemy jednak częściej przyjmować nowych redaktorów, bo potrzebujemy więcej osób, które chciałyby pomagać w rozwoju serwisu.

W niniejszym dziale specjalnym HP Rewolucja II zamieszczamy kilka artykułów, które mówią więcej na temat całej akcji oraz opisują nowe funkcje i możliwości HP News. Szczególnie polecamy opis pt. Nowe HP News, w którym znajdziecie wszelkie informacje dotyczące sposobu, w jaki będzie funkcjonować serwis, co w nim znajdziecie nowego itp.


Historia HP Rewolucji II - jeśli odwiedzacie nasz serwis już od dłuższego czasu, to spróbujcie sobie przypomnieć, w jakiej byliśmy sytuacji pod koniec wakacji 2005. Na tej podstawie można wyjaśnić, co było przyczyną całej HP Rewolucji II - a to dopiero początek historii tej skomplikowanej akcji...

Kalendarium HP Rewolucji II - jak dokładnie przebiegały przygotowania do HP Rewolucji II? Co kolejno działo się przez te dwa miesiące, od końcówki sierpnia i samej idei zmian w HP News, aż do 31 października, czyli premiery nowej wersji serwisu w Noc Duchów?

Nowe HP News - jak już wiecie, podczas HP Rewolucji II nastąpiło wiele zmian w serwisie. Od tego momentu HP News zupełnie nie przypomina tego, co znaliście jeszcze pod adresem www.hpnews.za.pl. Aby łatwiej było Wam korzystać z serwisu i jego nowych opcji, przygotowaliśmy specjalnie dla Was krótki opis zmian, jakie nastąpiły na stronie.

Komentarz Grupy HP News 3 - jak wiadomo, całą akcją zajmowała się trójka nazwana Grupą HP News 3: Lipa, BisicA i Syriusz. Popatrzcie, co powiedzieli po zakończeniu pracy nad Rewolucją.
Opublikowane: 2005-10-31 (1416 odsłon)

[ Wróć ] | Powrót do strony głównej

© Copyright 2003-2008 by HPNews.pl .
P-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi.
Tworzenie strony: 0.42 sekund
Page created in 0.416570 Seconds