dobrze.info

Artykuły (kategoria: Wywiady)


Wywiad z Shefali Chowdhury
Shefali Chowdhury, aktorka która wcieliła się w rolę Parvati Patil opowiada co nieco na temat swojej ulubionej muzyki i filmów, swoich idoli, ulubionych gadżetów czy... krytykuje Hollywood! Zapraszam do lektury!
Wywiad z Warwickiem Davisem
Davis mówi m.in. o tym, jak zdobył rolę profesora Flitwicka, o jego doświadczeniach z młodymi aktorami oraz troszkę na temat 'Zakonu Feniksa'. Zapraszam do czytania!
Wywiad z Andrzejem Polkowskim
Tuż po polskiej premierze szóstej części Harry'ego przeprowadziłem wywiad z panem Andrzejem Polkowskim - tłumaczem cyklu o Harrym Potterze. Mówi on m.in. o swoich osobistych wrażeniach na temat "Księcia Półkrwi", zdradza tajniki polskiego tłumaczenia i wypowiada się na temat pirackiego tłumaczenia, które dostępne było w internecie. Wielkie podziękowania kieruję do Bisicy, która była autorką sporej części pytań zadanych w wywiadzie.


Afshan i Shefali o "Czarze Ognia"
Afshan Azad i Shefali Chowdhury - aktorki, które wcieliły się w bliźniaczki Patil, opowiadają między innymi o premierze "Czary", a także o tym, jak dostały role w filmie. Przeczytajcie koniecznie!
Wywiad z Emmą Watson
Wywiad z Emmą Watson, w którym opowiada ona o swoim codziennym życiu, kolegach z planu i innych zwyczajnych i niezwyczajnych sprawach. Zachęcam do przeczytania!
Wywiad z Rowling o szóstym tomie - część 2
W dniu premiery szóstej części Harry'ego Pottera - 16 lipca 2005 r. - przedstawiciele serwisów internetowych Mugglenet i The Leaky Cauldron przeprowadzili bardzo obszerny wywiad z J.K. Rowling właśnie na temat jej nowej książki. Uwaga, wywiad przeznaczony jest raczej dla tych, którzy znają już treść HP6 - zawiera bowiem liczne spoilery! Autorka odkrywa kolejne tajemnice fabuły i tłumaczy różne niejasności, jakie pojawiły się w "Harrym Potterze i Księciu Półkrwi". To druga część wywiadu.
Wywiad z Rowling o szóstym tomie
W dniu premiery szóstej części Harry’ego Pottera - 16 lipca 2005 r. - przedstawiciele serwisów internetowych Mugglenet i The Leaky Cauldron przeprowadzili bardzo obszerny wywiad z J.K. Rowling właśnie na temat jej nowej książki. Uwaga, wywiad przeznaczony jest raczej dla tych, którzy znają już treść HP6 - zawiera bowiem liczne spoilery! Autorka odkrywa kolejne tajemnice fabuły i tłumaczy różne niejasności, jakie pojawiły się w "Harrym Potterze i Księciu Półkrwi".
Wywiad z Danem, Emmą, Katie i Stanislavem
Kolejny wywiad, tym razem z udziałem Daniela Radcliffe'a, Emmy Watson, Katie Leung oraz Stanislavem Ianevskim. Rozmawiają oni głównie o pracy na planie filmowym "Czary Ognia". Treść artykułu została przetłumaczona przez Ankękier, pochodzi ona z angielskiego magazynu "Nicklodeon". Zachęcam do czytania!
Wywiad z Matthew Lewisem
Jedna z naszych redaktorek, Ankakier, przetłumaczyła dość spory wywiad z Mattem Levisem, odtwórcą roli Neville'a Longbottoma w filmach o Harrym Potterze. Rozmawiali o pracy na planie "Czary Ognia", oraz o twórczości naszej ukochanej Joanne K. Rowling. Zapraszam do jego przeczytania, gdyż jest według mnie bardzo ciekawy =)
Wywiad z Katie Leung
Magazyn Teen zamieścił wywiad z Katie Leung - aktorką grającą nie byle jaką rolę w czwartej części filmu o Harrym Potterze. Wcieli się bowiem w Cho Chang - uroczą Krukonkę, do której uczucie żywi główny bohater. W wywiadzie Katie wspomina, w jaki sposób dostała rolę oraz opowiada o swoich odczuciach z pracy na planie filmowym. "Poszukiwali 16-letniej Azjatki, z długimi, ciemnymi włosami. Tata zasugerował mi, że mogłabym spróbować. Powiedziałam mu, że nie wiem, czy to dobry pomysł, bo jeszcze nigdy w niczym nie grałam. A wtedy tata powiedział, że przesłuchania kandydatek robią w Londynie i pomyślałam sobie: Londyn - to sklepy i zakupy. Więc zdecydowałam się zgłosić", mówi Katie.
Wywiad z Rankinem
"Moją pierwszą profesjonalną rolą była gra w Harrym Potterze i Kamieniu Filozoficznym. Skakałem z radości na wieść o tym, że dostałem rolę! Zasadniczo to co się stało zobaczyłem w telewizji. Włączyłem telewizor aby obejrzeć Sąsiadów i załapałem się na końcówkę Newsround na CBBC: "Ostatecznie wytwórnia Warner Brothers przeprowadza casting do filmu Harry Potter" - powiadomili, że jeśli chcecie wziąć udział w castingu, tu jest adres. Napisałem do nich, pomyślałem: nic mi się nie stanie - to tylko koszt znaczka", wspomina Chris Rankin.
SEKCJE:
 » Książki
 » Filmy
 » Gry
 » Fan Zone
 » HP News


[ Wróć ]
Content ©
Page created in 0.473628 Seconds