zapisany

Artykuły (kategoria: HP News)


Wyróżnienia dla HP News
Serwis HP News zdobył już kilka nagród i wyróżnień w różnych konkursach na najlepszą stronę internetową. Zajrzyj tutaj, by dowiedzieć się, w jakich konkursach zostaliśmy wyróżnieni.
O nas
Nasz serwis HP News znany jest obecnie jako bardzo popularny i jeden z największych polskich portali poświęconych Harry’emu Potterowi. W redakcji pracuje kilkanaście osób, publikujemy wiele newsów dziennie, otwieramy kolejne atrakcje. No i mamy bardzo dużą oglądalność. Jednak, co oczywiste, nie zawsze tak było. Droga na szczyt trwała długo, wymagała dużej pracy, a po jej pokonaniu, jeszcze większym wyzwaniem okazało się utrzymanie serwisu na topie.
Współpraca
Nasz serwis HP News – co tu dużo mówić – jest potężnym medium skierowanym do wszystkich czytelników i wielbicieli powieści oraz filmów o Harrym Potterze. Codziennie odwiedza nas blisko tysiąc osób, a pojedynczych odsłon notujemy kilka tysięcy. Innymi słowy: HP News jest doskonałym miejscem, by się zareklamować! W dodatku oferujemy bardzo korzystne ceny w porównaniu z innymi stronami.
Nabór do redakcji
Wiele osób chciałoby należeć do redakcji serwisu HP News i pomagać nam w jego rozwoju. Niestety, nie każdego możemy przyjąć, bo ilość miejsc w redakcji jest ograniczona, jednak każdy może spróbować się do niej dostać! Zobacz szczegóły...
HP Rewolucja II - dział specjalny
Już jest i wszystko jasne – HP News zmieniło się nie do poznania! Właśnie praca nad absolutnie nową wersją serwisu była ową „tajemnicą”, której uparcie nie chcieliśmy nikomu wyjawić przez ostatnie dwa miesiące. Całą akcję nazwaliśmy HP Rewolucją II. Tutaj znajdziecie wszystko na jej temat: jak przebiegała, co uległo zmianom, jak teraz będzie funkcjonował serwis. Zapraszamy także do przeczytania skierowanego m.in. do Was komentarza Grupy HP News 3.
Urodziny aktorów
Urodziny wszystkich aktorów występujących w filmach o Harry'm Potterze.
Prasa o nas
Serwis HP News działa od marca 2003 roku (z dziesięciomiesięczną przerwą w okresie styczeń 2004 – listopad 2004). Od tamtego czasu przez całą swoją działalność, witryna była często cytowana w mediach, głównie w Internecie. Zdarzyło się też kilkakrotnie, że napisała o nas prasa, i właśnie tej kwestii poświęcony jest ten dział.
Prorok Codzienny - archiwum
Prorok Codzienny przez wiele miesięcy cieszył się olbrzymią popularnością na Hpnews. Obok wydania on - line w serwisie ukazywała się wersja pdf - przypominająca typową gazetę. W sumie ukazało się 9 numerów Proroka Codziennego. Aby je nieco odkurzyć, utworzyliśmy to archiwum.
SEKCJE:
 » Książki
 » Filmy
 » Gry
 » Fan Zone
 » HP News


[ Wróć ]
Content ©
Page created in 0.451290 Seconds